• 12 Ekim 2018
  • 0
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Kazımkarabekir Yatılı Bölge okulunun yatılı yurdunda kalan 10 yaşındaki 5. sınıf öğrencisi Zerrin Koç arkadaşları ile odalarında oyun oynarken üzerine kullandıkları içerisinde kitapları ve eşyaların bulunduğu dolap düştü. Yaralanan Zerrin Koç olay sonrasında görevlilerin sağlık ekiplerine haber vermesiyle olay yerine gelen ambulans ile Devlet hastanesine kaldırıldı.

Üzerine dolap düşen öğrenci Zerrin Koç Ardahan Devlet Hastanesine kaldırıldıktan sonra yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Vali Yardımcısı Salih Kalkan, Milli Eğitim Müdürü Fikret Çerkezoğlu, Sağlık Müdürü Erkan Özdemir ve Zerrin Koç’un yakınları hastaneye geldiler. Yaşanan olayla ilgili bilgi aldılar.

Fikret Çerkezoğlu çıkışta Zerrin Koç’un üzerine dolap düşmesi sonucu hayatını kaybettiğini İlk alınan bilgilere göre arkadaşları ile oyun oynarken kaldıkları odada kullandığı dolap üzerine düşün küçük kızımız yaralandı ve hastaneye kaldırıldı Yapılan müdehalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. idari soruşturmada başlatacağız dedi.

Etiketler:, , ,