• 12 Ekim 2018
  • 0
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Batman Valisi Ahmet Deniz İl Koordinasyon Kurulu toplantısında geçen hafta terör örgütü tarafından haince düzenlenen saldırıda şehit olan 8 askerin ailelerine baş sağlığı ve yaralı askerler geçmiş olsun diyerek konuşmaya başladı. “Üzülmemek elde değil acımızı yüreğimize gömdük.” diyen Batman Valisi Ahmet Deniz.  Bu haince saldırıyı yapanlar ve onların işbirlikçileri, terör örgütlerini besleyenler ve destekleyenler, örgüt ile aralarına mesafe koymayan kim varsa gereği yapılacak dedi.

Vali Deniz, 15 Bin kişi katılımıyla Batman’da gerçekleşen yürüyüşün terör örgütü ile mücadele yolunda verilen en iyi tepkilerden olduğunu söyledi. Bu tür örgütlerin temel amaçlarının toplumdaki huzuru kaçırmak olduğunu vurgulayarak şunları söyledi.

Tek bir terörist bile kalmayana kadar mücadelemize devam edeceğiz. Yapılan hain ve kalleşçe yapılan bu saldırılar bizi yıldırmayacak, herkese görev düşüyor. Kahrolsun Pkk diyerek meydanlara 15 bin hemşerim meydanlara çıktı. Doğrusu ve yapılması gerekende buydu. Birlikte bu mücadeleyi vereceğiz. Hain terör örgütünün derdi ülkemizdeki huzuru kaçırmaktır.  Bizim derdimizde hizmet etmek, şehirlerimizi ve bölgelerimizi en iyi şekilde yönetim kalkınmaya çalışmaktır diye konuştu.

TERÖRİSTLERİN PERİŞANIZ KONUŞMALARI

Terör örgütünün telsiz konuşmalarını aktararak örgütün sonunun çok yakın olduğu bunun telsiz konuşmalarındaki terör mensupların konuşmalarından anlaşıldığı dikkatini çekti.

Teröristler konuşmalarında ‘Öldük, bittik, perişanız‘ şeklinde konuşmalarından bittiklerinin açık göstergesidir. Önlemler alsakta arazi şartları itibari ile istemediğimiz ve üzücü durumlar meydana geliyor. Daha çok çalışacağız ve olmaması için elimizden geleni yapacağız. Bu Terör Virüsünün bu coğrafyadan silinmesi bizim tek amacımızdır. dedi.

Etiketler:, ,