Gerilim Ağırlıklı Senaryo!..

Hepimiz gençlik dönemlerimizi bir şeyler yazmak istemekle geçirmişizdir. Hepimizin o dönemlerde kitap yazma düşüncesi bile vardır. İşte Songül Sarıtaş bu hayalini gerçeğe dönüştürmüş olan bir senarist. Orta okul dönemlerinde denemeler ve hikayeler yazarak başlamış, o dönemlerde gelecek hedefleri arasında zirveye koyduğu yazarlığı için adımları bu şekilde başlamış. Okul dönemlerinde tiyatro ve sinema etkinlikleri için okuldan kaçarak kendini koyduğu hedefte geliştirecek şeylere yönlenmeye başlamışlar.

Senaryosunda tamamen kendi hayatından bahsetmesi ve yaşadığı zorluklar ile nasıl başa çıktığını anlatırken aynı zamanda aynı zorlukları yaşayan bir çok insana da bir umut ışığı yakmak istiyor. Bunun için gerilim dolu senaryosunda bir çok kişinin öğreneceği şeyler var. Songül Sarıtaş daha küçük yaşlardan beridir hedeflediği bu düşüncesine ilerleyişinde büyük bir çalışma ve kendini geliştirme iç güdüsü ile ilerlemektedir.

Songül Sarıtaş ‘Telepati’ filmi ile ünlüleri topluyor.

Senaryosuna büyük bir özen gösterdiğini söylediğimiz çalışmanın sinema filmi ‘ Telepati’ olarak takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncuların toplandıkları filme sosyal medya ve takipçiler tarafından ilgi büyük.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr
Paylaş
Önceki İçerikAycan Banu Ölmez Kimdir?

Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here