Buradasınız
Anasayfa > Genel > Oha Diyorum Film Oluyor

Oha Diyorum Film Oluyor

Youtube de 3 milyon 300 binin üzerinde bir abone kitlesine sahip olan oha diyorum ekibi duyurmuş oldukları haber ile 3 kasım 2017 tarihinde vizyonda olacak olan oha diyorum isimli film için çekimlere başladılar.

Toplamda 2 milyara yakın video izlenmesi ile Türkiye’nin en popüler Youtube kanallarından Oha Diyorum, filmlerinin ilk duyurusunu sosyal medya hesaplarından yapmıştı.Bir yol hikayesi olan filmde kahramanlarımız Fırat’ın arabasını çalan hırsızların peşine düşüyor. Arabada Fırat’ın kızının doğduğundan bu yana çekilmiş tüm fotoğraflarının ve videolarının olduğu ve başka da kopyası olmayan bir hard disk vardır. Melih, Fırat ve Alper, hard diski alabilmek için yola düşünce kendilerini hem komik hem de aksiyon dolu bir maceranın içinde bulurlar…

Son zamanlarda fenomen kişilerin filmlerinin yapıldığı veya film çekildiğini pek sıklıkla gördüğümüz şeylerden biridir.  Örnek olarak halil söyletmez ie ünlenen Cumali Ceber  karakterini konu alan cumali ceber : Allah seni alsın isimli yapım imdb de 20200 oy ile 1 puana layık görüldü. Fakat oha diyorum gibi her gün izleyenlere farklı ve değişik içerik bulmaya çalışan bu ekip biraz daha başarılı olabilecek gibi duruyor.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Sezer Özüdoğru
Hayat sana limon verdiğinde ondan tuz ve tekila iste.

Bir Cevap Yazın

Top