Küçük Katil Hit Girl Kimdir

Mor bir tatlı kız görüyorum hayalimde başka ne olabilir ki zaten. Ellerinde kılıçlarla hiya huya diye sağa sola atlayan o tatlı mı tatlı karakterdir hit girl. Normal olarak baktığımızda kimdir bu hit girl

kick-ass filminde chloe moretz gibi tatlı mı tatlı bir oyuncu tarafından canlandırılmış ve filme hayran bırakan en önemli karakter olmayı başarmış, filmde ortalığın resmen anasını ağlatmış hayran olunası karatkerdir hit girl. Bize göre ise küçük katil dir kendisi. Süper kahramanlar arasında en ölümcülü olmasa da en tatlısı olarak kalbimize yer etmiştir kendisi. Babası big daddy onu özel olarak yetiştirmiş olsa da bir çok mecra tarafından küfürlü konuşması o yaştaki bir çocuk için hoş karşılanmayan bir şey olmuştur. Tabi kim takar onun küfür etmesini o bizim için her zaman küçük katil olarak kalacak ve kalmaya devam edecektir. Küfür edip etmemesi önemli değildir. Önemli olan karakteri oynayan chloe moretz in müthiş performansı dır. 5. dalga filmi olsun günah tohumu filmi olsun bizlere bir kadının karakteri ne kadar iyi yönetebileceğini göstermiştir. Kendisi boyuna ters orantıda bir ölüm makinesi olsa da eğlenmeyi de bilmektedir.

Spoiler olacak olsa da adrenalin aldığında o güzelim dövüşünü izlemek gözlerinin parlamasını görmek hala benim gözlerimin önüne gelmektedir.

3. filminin hala gelmemiş olmasıyla bizi üzüntülere boğan bu küçük katil hit girl aslında 2. filminde gayet büyümüş olgunlaşmış küçüklükten çıkmıştır. Ama bizim küçük hit girl ümüz herzamanki tatlılığından bir şey kaybetmemiştir.

Filmi izlemeyenler için şiddetle önerilecek tek kelime kötü düşmanın adının mada fakir olmasıdır. Böyle filme böyle düşman zaten. Kick ass karakterinden de biraz bahsedecek olursak bir kaza sonucu sinirleri zarar görmüştür. Sinirlerinin hasar görmesiyle artık acıyı az hissetmektedir. Bu da onu süper kahraman olmaya itmiştir.

Peki süper kahraman olabilecek midir. Yoksa küçük bir çocuktan başka bir şey olmamaya devam mı edecektir. İşte burada filmimiz başlıyor ve olaylar eğlencesiyle birlikte sizi içine sokmaya başlıyor. Sizler filmi izlerken bizlere teşekkürlerinizi şimdiden duyar gibiyiz. Rica ediyoruz.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Previous Mavi Gibi Gülmek
Next Testere Neden Öldürüyor

Yazar Hakkında

Sezer Özüdoğru
Sezer Özüdoğru 67 Paylaşım

Hayat sana limon verdiğinde ondan tuz ve tekila iste.

Yazarın bütün yazılarını gör →

İlginizi çekebilecek konular

Popüler 0 Comments

Zeus Hakkında 25 İlginç Bilgi

Tanrıların Kralı Zeus Kimdir Antik Dönem dinleri hakkında konuşacak olursak, aklımıza ilk gelen isimlerden biri Olimpos dağının ve tanrıların kralı olan Zeus olur. O, gökyüzü, yıldırım, şimşek, gök gürültüsü, hukuk,

Olası Bir 3. Dünya Savaşı’nda Ne Olur

3. Dünya Savaşı’nda Ne Olur? Kuzey kore ve amerika arasında olan bu gergin sürtüşmeyle birlikte akıllara kazınan ve bariz bir şekilde amerikanın koreyi tehdit ettiği eğer bir saldırı olursa savaş

Genel 1Comments

Deniz Kızı Gerçek Olabilir mi ?

Deniz Kızı Nedir ? Deniz kızları, belinden yukarısı dişi bir insan görünümünde olan, ama aynı zamanda bir balık kuyruğuna sahip olan efsanevi deniz yaratıklarıdır. Deniz kızının erkeğine deniz erkeği denir.

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!