Buradasınız
Anasayfa > Genel > İlişki ve tanışmalarda vur kaç yöntemi

İlişki ve tanışmalarda vur kaç yöntemi

Tam anlamı ile bilinç altına oynanmış bir oyun gibi, yer Flash TV film İbrâhim Tatlıses ve Hülya Avşar’ın başroller olarak bulunduğu Ayşem. Nereden geldim nasıl izlenmeye başladım bilmiyorum ama olay ve taktik klasik vur kaç. Arsız erkek karakterimiz hoşlandığı kızın peşinde sürekli koşmakta sürekli karşısına çıkmaktadır. Kızda bir alışkanlık hali başlayınca her yerde o karşısına çıkmasına alışınca birden vazgeçmiştir.

Aklımda iki soru var,

  • Bu yöntem normal hayatta işe yarıyor mu?
  • Bu yöntem neden filmlerde sürekli işe yarıyor?

Ben yapsam aynısını sapık diye polise şikayet ederler, ama küçüklük ve gençliğimiz de hep bu yöntemlerle aşkı bulmuş insanları gördük.

Filmde yine bunu kullanan İbrahim, Hülya’yı kaptı eğlenip gezip tozuyorlar. Tabi ilk zamanlar mutlu mesutlar her ilişkide olduğu gibi. Tatil, barlar, yat turları falan takılıyorlar.

Burada aklıma iki soru daha takılıyor.

  • Bunların neden normal insanlar gibi çalışmalarına gerek olmuyor. Paraları neden hiç bitmiyor.
  • Neden her zaman zengin insanların hayatı üzerine filmler yapılıyor ve izleyici kitlesi bu mantıkla olmayacak hayallere yönlendiriliyor.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine

Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

Bir Cevap Yazın

Top