Aycan Banu Ölmez, 24 Kasım’da vizyona girecek olan Morg filmi’nin psikiyatrist doktor Melek olarak tanıdığımız ve beklide psikolog olduğu için çok sevdiğimiz, güzelliği ve sempatik tavırları ile yıllar boyunca tiyatro eğitimi ile birlikte birçok projede yer almış olan bir sanatçımız. İzmir’de doğup ve büyümüş olması zaten kişisel özelliklerini ve güzelliğinin nereden geldiğini açıklıyor.

Ege üniversitesi ziraat mühendisliği okumuş, oyunculuk ve tiyatro sevgisi her zaman olan Aycan Banu Ölmez, Çeşitli dizilerde bölüm oyunculuğu ve tiyatro sahnelerinde yer almaya başladı, Haldun Dormen’in Amphitryon oyununda yer aldıktan sonra sinema ve tiyatroya olan ilgili daha da artmış ve büyük çalışmalar için adım atmaya karar vermiş. Turvak’da Kayhan Yıldızoğlu ve Zeki Alasya gibi oyuncular ile çalışarak profesyonel eğitimler aldı.

Son olarak Morg filmi ile en yüksek çıkışını sağlamış  Aycan Banu Ölmez. Emin Gümüşkaya ’da Morg filmi oyuncuları arasında, ülkemizde korku ve gerilim filmlerinin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Tek el ve tek konu üzerinde yıllardır ilerlemekte olan korku filmi sektöründe Morg filmi umarım iyi bir çıkış yakalar diye umuyoruz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr
Paylaş
Önceki İçerikA101 16 Kasım 2017 Kataloğu
Sonraki İçerikSongül Sarıtaş ‘Telepati’ için hazılanıyor

Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here