Buradasınız
Anasayfa > Andorid Uygulaması > Android Google Sıra Bulucu Uygulaması

Android Google Sıra Bulucu Uygulaması

Andorid Google Sıra Bulucu

Web tasarım ve SEO hizmetleriyle uğraşan bir çok kişi ilerleyişlerini ve analizleri kontrol etmek için google sıra sorgulama işlemini yapar. Bunun için bir çok site mevcuttur tabiki ama genel olarak Windows tarayıcıları tabanlı olarak çalışmaktadırlar. Yani yolda yürürken kolaylıkla sıra sorgulaması yapamazsınız. Bunun için google play’de bulunan sıra buluculardan uzun zamandır kullandığımız uygulama işinizi görecektir.

Amokas firmasının oluşturduğu sıra bulucu firmasının adını taşıyor ve android uygulamasında sitesinde verdiği gibi bir limit vermemiş. Sınırsız şekilde sorgulama yapabilirsiniz ( Belkide vardır sınıra ulaşamamışımdır.)

Google Sıra Bulucu Artı ve Eksileri

Öncelikli olarak bir çok kişinin görmek istediği şeylerden birisine sahip. Türkçe dil. Ne kadar içerisinde bir yazı bulunmasada bir çok kullanıcı oradaki yazıya takılıyor ve orasıda türkçe olsaydı diyor. amokas burada bu sorunu çözerek türkçe olarak uygulama yapılmış.

Sınırsız olması, 300 sıra sorguluyor olması, Toplam sonuçları gösteriyor olması diğer ek özellikleri arasında.

Eksilerinde ise bu sonuçlara kolay geçiş şansınız olmuyor, yani eğer kelimede 250. sıradaysanız oraya kadar sürükleme işlemi olarak gitmelisiniz. Tasarım olarak biraz daha geliştirilebilirmiş ama sade bir şekilde performansı arttırmak için çalışmışta olabilirler. Google sıra bulucu uygulamasını android cihazlarınız için google play uygulamasından yükleyebilirsiniz.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

Bir Cevap Yazın

Top