A101 28 Eylül 2017 Aktüel Kataloğu

A101 28 Eylül 2017 Tarihinde gelecek olan aktüel ürünler makalesi hazırlanıyor. Lütfen çok kısa bir zaman sonra tekrar deneyin.

A101 21 Eylül 2017 Aktüel Kataloğu

A101 21 Eylül 2017 Tarihinde gelecek olan aktüel ürünler makalesi hazırlanıyor. Lütfen çok kısa bir zaman sonra tekrar deneyin.

A101 14 Eylül 2017 Aktüel Kataloğu

A101 14 Eylül 2017 Tarihinde gelecek olan aktüel ürünler makalesi hazırlanıyor. Lütfen çok kısa bir zaman sonra tekrar deneyin.

A101 7 Eylül 2017 Aktüel Kataloğu

A101 7 Eylül 2017 Tarihinde gelecek olan aktüel ürünler makalesi hazırlanıyor. Lütfen çok kısa bir zaman sonra tekrar deneyin. A101

A101 31 Ağustos 2017 Aktüel Kataloğu

A101 31 Ağustos 2017 Tarihinde gelecek olan aktüel ürünler A101 aktüel ürünlerin yayınlanmasına kaldığımız yerden yeni bir arayüz ile devam

A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Kataloğu

A101 24 Ağustos 2017 A101 mağazalarında bir devrim. Aktüel ürünler fırsatları için düzenlenen katalogları size anında aktarmaktan büyük bir onur

A101 Mağazalar zinciri uzun yıllardır bizim için neredeyse her mahalle arasında kolaylıkla uygun fiyatlara ürünler alabileceğimiz bir işletme olmuştur. Bu işletme sayesinde düşük gelirli ailelerin ve orta sınıf insanların her zaman için biraz daha rahat yaşamaya adım atmasına vesile olmuştur diyebiliriz. Bu nedenle, a101 marketine ve aynı mantıkla ilerleyen bim ve şok marketler başta olmak üzere tüm zincirlere teşekkür ediyoruz.

Ürünlerin ucuz olması kalitesiz olacağı anlamına gelmez, ve öyledir ki a101 aktüel ürünleri genellikle herkes tarafından bilinen kalite statüsü yüksek olan ürünleri de raflarında tutmaktadır ve bir çok işletmeden çok daha uygun fiyatlara bunu yapmaktadır. A101 mağazası bu mantıkla ilerlemekte ve toplumunda sevgisini kazanarak çok iyi sonuçlar almış ve zincirlerini dahada büyütmektedir. Bizim içinde önemli olan aktüel ürünlerini insanların mağaza vitrininden değilde evinden kolaylıkla incelemesini sağlamaktır. Bunun için sürekli yenilikler deneyerek adım atmaya çalışmaktayız.

Bim mağazaları ile hayatımıza giren Aktüel ürünleri son zamanlarda en popülerliği A101 Aktüel ürünlerle karşımıza çıktı. Bir çok müşterinin isteklerini araştırarak, ne kadar ilgi göreceğini önceden düşünerek yapan bir marketten bahsediyoruz.

Haftalık olarak güncel takipleri ve yorumlarımız ile size sunacağımız mükemmel bir katalog ile karşınızdayız. Aktüeliz kanadı sizin için bütün güncelliğiyle karşınızda.

Aktüel ürünlerin tarihi gittikçe yaklaşıyor, en kısa zamanda ürün kataloglarının gelmesi bekleniyor. Ürün listesi ve yorumları ile ürünlerin beklemeye çimiden başladık. Yorumlarınız ile bize düşüncelerinizi bildirebilirsiniz. a101 aktüel zirvesine oturmazsak  büyük bir düşüş yaşayacağımız garanti. Şimdiden hazırlanın en kısa zamanda karşınızda olacağız.


A101 Elektronik Aktüel Ürünleri Nasıldır?

Aktüel ürünler bir çok kişi için ucuzdur, ama bunun nedeni genellikle kalite olarak bilinir. Evet bu ürünler biraz daha orta seviye insanlar için olduğundan diğer bir kesim için yavaş ve kalitesiz gelebilir. Şöyle örneklendirelim. Sadece sosyal medya için kullanılan bir bilgisayarı oyun oynamak için bir çocuk kullanırsa yavaş diyecektir.

Bu düşüncenin yanlışlığı yine insanlardan kaynaklanmaktadır. Çift çekirdek, 4GB ram, Onboard ekran kartı olan Asus marka bir bilgisayarın 799 TL idi sanırım bir fiyata verdiler. Bir çok kişi bok gibi bilgisayar dedi. Kime ve neye göre böyle ? Bu bilgisayar sana düşük geliyorsa o zaman neden bu fiyatlara almaya çalışıyorsun.

Yani cebinde 1000 lirası olan, bilgisayar almak isteyen insanların hayalidir bu yorumlar. İstediği bilgisayar 5 Bin liradır,  Bin lirası vardır, ama kendine bakmadan yorum yaparlar. Bu konuda A101 aktüel ürünleri daha düşük bütçeye hitap eden kişileri düşünür. Bu konuda kimse bilinçsizce düşünmemeli.

32 GB Flash Diskleri 25 liraya verdiği zamanlar oldu. Markasına göre 100 liraya da 32 GB vardı. Ama hiç ondan şikayetçi olan olmadı çünkü aynı yorumu yapan insan mantığı, ya zaten atıyor. Ha 10 saniye ha 3 saniye dediler.

A101 beklenen ürünler içinde en çok dikkat çekiyor. Uzun zamandır kişisel elektronik ürünler ile indirim sunmayan A101 aktüel bu sefer yeni ürünler ile karşımıza çıkacak söylentileri çıkmaktadır. a101 24 Ağustos 2017 indirim kataloğunda genellikle genç ve çocuk kitleye hitap edeceğinide düşünmekteyiz. Kişisel kullanımlar için bir bilgisayar ve tablet beklentimiz çok yüksek diyebiliriz. Hatta almak gibi bir niyetiniz varsa şimdiden paranızı hazırlayın diyebiliriz.

Bim mağazaları ile hayatımıza giren Aktüel ürünleri son zamanlarda en popülerliği A101 Aktüel ürünlerle karşımıza çıktı. Bir çok müşterinin isteklerini araştırarak, ne kadar ilgi göreceğini önceden düşünerek yapan bir marketten bahsediyoruz.

Haftalık olarak güncel takipleri ve yorumlarımız ile size sunacağımız mükemmel bir katalog ile karşınızdayız. Aktüeliz kanadı sizin için bütün güncelliğiyle karşınızda.

Aktüel ürünlerin tarihi gittikçe yaklaşıyor, en kısa zamanda ürün kataloglarının gelmesi bekleniyor. Ürün listesi ve yorumları ile ürünlerin beklemeye şimdiden başladık. Yorumlarınız ile bize düşüncelerinizi bildirebilirsiniz. a101 24 Ağustos 2017 zirvesine oturmazsak  büyük bir düşüş yaşayacağımız garanti. Şimdiden hazırlanın en kısa zamanda karşınızda olacağız.

A101 Aktüel Katalogları

Son yayınlanan aktüel katalogları aşağıdadır. İstediğiniz tarihin görseline tıklayarak o tarihteki a101 kataloglarını inceleyebilirsiniz. Daha iyi hizmet almak için bizi eleştirmeyi unutmayın. Olumsuz eleştiriler her zaman iyi sonuçlar doğurur.