Buradasınız
Anasayfa > A101 Aktüel > A101 16 Kasım 2017 Kataloğu

A101 16 Kasım 2017 Kataloğu

A101 aktüel ürün katalogları yeni kampanyalarında iyi detaylar var. A101 16 Kasım 2017 aktüel ürünleri kataloğu ve bu hafta kampanyalarında bulunan güzel indirimlere tek tek tek değiniyoruz. İncelememizde 16 Kasım 2017 Perşembe’nin A101 fırsatları sizlerle. Şimdi detaylar ile başlıyoruz.

A101 16 Kasım, en iyi fırsatları sunuyor. Pek çok önemli indirimi sunan market bu hafta akıllara gelebilecek iyi ürünlerde ve beklenen ürünlerde indirime gitmeyi yine başarıyor. Yeni katalogların marketlerde görücüye çıkması ile incelemelerimizi aktarıyoruz. İlk olarak bu haftanın ürünlerine ait kısa bilgiler ile başlayalım.

A101 aktüel, bilinen en iyi fırsatları sunuyor. Mağazalarında indirim rüzgarları esen market yine adından sosyal medyada övgü ile bahsettiriyor. Yeni indirimlerinde 81 ilde önemli fırsatlar sunuyor. Yakın zamanda haberlerde de yer alması ve etin de uygun fiyata satılacağı haberi ile müşterilerini memnun eden market şimdi de 16 Kasım katalogları ile adeta şov yapıyor. güzel fırsatlar ve iyi fiyatlar sunan marketin 16 kasım perşembe kataloğuna yakından bakalım.

A101; yeni indirimlerinde bu hafta pek çok yeni sayfa sunuyor. Ev tekstilinden, TV’ye; otomobil ürünlerinden mutfak ürünlerine pek çok fırsat var. Dolu dolu bir katalog sunan A101 yine takipçisini memnun ediyor. 7000 Market etiketi ile gelen broşürlerde derin dondurucu bile var. Hatta LAV markalı ürünler ile de devam eden marketin tüm detayları ile devam edelim.

Hi-Level 50” UHD uydu alıcılı LED Tv
Piranha Ixenit N Type oto teyp
Piranha LED ekranlı park sensörü
Piranha araç içi kamera
Plenty radyatör antifrizi 3lt
Plenty antifrizli cam suyu 5lt
Plenty kışlık oto bakım seti
Attlas metal gövdeli kompresör
Oturma simidi
Ergonomik bel yastığı
Varta alkalin ince/kalın pil 4’lü
Zorluteks lisanslı battaniye
Zorluteks lisanslı bebek battaniyesi
Regal 3 çekmeceli derin dondurucu
Singer Promise 1408 dikiş  makinesi
Sinbo SVC-3459 toz torbasız Cyclonic elektrikli süpürge
Piranha KVC 4004 araç süpürgesi
Piranha 4015 termometreli dijital alarmlı saat
LAV ürünleri
Mutfak ürünleri ve daha fazla 16 kasım ürünü…

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

2 thoughts on “A101 16 Kasım 2017 Kataloğu

  1. A101 mağazalarının concepti çok enteresan gerçekten de, içinde ne ararsanız var, sadece market demek doğru olmaz sanki…

Bir Cevap Yazın

Top