• 24 Eylül 2018
  • 0
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (66 votes, average: 4,18 out of 5)
    Loading...

A101 14 EKİM 2018
KATALOĞUNDA NE GELİR?

Bazı marketlerin birçok masrafı olur ve bu marketler sadece zengin kesimin ziyaret ettiği, alışveriş yapmaktan öteye gidemezler. Bunun tek sebebi bu marketlerin sürekli gereksiz yere reklam harcamaları, fazlaca dekorasyon harcamaları yapmalarıdır. Bu şekilde gelişmeye, büyümeye ve insanların ilgisini çekmeye çalışan marketler asla başarılı olamazlar ve insanlar tarafından ilgi göremezler.

 İKİNCİ SAYFA İÇİN –
SAYFA ÜZERİNE TIKLAYIN

Ancak A101 gibi marketlerde bu durum tam tersine değişir. Çünkü A101 gibi marketlerin masrafları çok azla sınırlıdır. Örneğin gereksiz dekorasyon masrafları yapılmaz. Boşu boşuna raflar, dolaplar dizilmez. Birçok masraf kısılır ve bu masrafların kısılması sonucunda müşteri memnuniyeti elde edilir. Müşteri memnuniyetini elde etmek amacıyla A101 gibi marketler bu tip tasarruf yaparlar ve bu tasarrufların geri dönüşü kesinlikle müşteriye yönelir. Örneğin birçok konudan yapılan tasarrufların indirimlerden gidecek bedele değer biçilmesi çok mantıklı ve doğrudur. Çünkü hem müşterilerin market deneyimleri düşmez hem de çok daha ucuz fiyatlar karşılığında alışveriş yapılmış olur. Bu esasları düşünmeden market açanların çok kısa bir süre içinde battıklarını görebiliriz. Ancak bu esasları düşünerek market açan A101 bugün Türkiye’de en çok şubesi olan market olarak anılıyor. Buradan anladığımız en doğru şey A101 4 Ekim 2018 gibi marketlerin insanların ilgisini çekmeyi gerçek anlamda başarmış olması. Dediğimiz gibi gereksiz masraflardan kaçınmak ve bu masrafları yapmaktansa müşterilere çeşitli indirim imkanları sağlamak çok daha mantıklı olacaktır.

4 EKİMDEN 2018 TARİHİNDE
İTİBAREN A101 MARKETLERDE

Müşterilerin indirimlere olan ilgisi hepimizin malumu ve olmak zorunda çünkü ne yazık ki 2018 yılı Türkiye adına çok iyi geçmiyor. Bu etki sebebiyle vatandaşlar bazı konularda sıkıntılar yaşayabiliyorlar. Özellikle de meyve, sebze, kuruyemiş, bakliyat fiyatları tavan yapmış durumda. Peki bu durumlardan nasıl uzak durabiliriz. Tüm olanlara rağmen nasıl hala ucuza alışveriş yapıp karlı çıkabiliriz? Aslında bu sorunun cevabı çok basit. Tek yapmanız gereken şey marketlerin, özellikle de A101 gibi müşterinin memnuniyetini hedef alan marketlerin kataloglarını incelemek kesinlikle şart. Peki bu kataloglar ne işe yarayacak? Çok basit. İndirim olan ürünleri inceleyeceksiniz ve ihtiyacınız olanları alacaksınız. Böylece haftadan haftaya market alışverişi yapıp tüm ürünleri tek güne sığdırmamış olacaksınız. Bu işlemlerin sonucunda hem ucuz bir fiyat karşılığında hem de tüm paramızı anında harcamamış bir şekilde alışverişlerimizi tamamlayacağız. A101 4 Ekim 2018 kataloğunu da bu yüzden sizler için inceliyoruz. Bu kataloğu incelediğimizde göreceğiz ki birçok ürüne farklı farklı alanlara sahip içeriklere indirimler gelmiş. Örneğin teknolojik aletlerin büyük bir çoğunluğu bu katalog da indirimli bir şekilde görülecek diye tahmin ediyoruz. Çünkü geçen katalogda durum böyle oldu. A101 4 Ekim 2018 kataloğuna dair yapacağımız tahminlerin bir diğer kısmı da kesinlikle yiyecek ve içeceklerle ilgili. Yiyecek ve içecek fiyatlarında ciddi anlamda düzgün bir indirim var. Bu indirimleri takip ettiğiniz takdir de muhtemelen birçok şeyi geçen seneyle aynı fiyattan alacaksınız ve zamlardan etkilenmeyeceksiniz. Eğer kuruyemiş depolamak istiyorsanız bu indirim günlerinde ciddi miktarda kuruyemiş satın alarak ucuz fiyatlar karşılığında kuruyemiş yiyebilirsiniz. Tabi ki aynı lezzette olmayacaktır ama buna rağmen birçok kişinin kuruyemiş almaya maddi gücünün yetmediğini düşünürsek bu yapacağınız mantıklı ve akıllıca olacaktır.

Katalogları incelerken tarih aralıklarına dikkat etmekte önemli. Çünkü indirimler sadece belirli aralıklarda gerçekleşiyorlar ve bu aralıkları geçirdiğiniz takdirde indirimlerden faydalanamıyorsunuz. Haliyle katalog incelemelerini ve kataloglara ait bilgileri titizlikle incelemeniz sizin adınıza çok ciddi şekilde faydalı olacak diyebiliriz. Tüm bunlara dikkat ederseniz A101 indirimlerinden gerçek anlamda faydalanacaksınız.

A101 mağazasında yayınlanan aktif olarak bulabileceğiniz katalogları bulmak için A101 AKTÜEL sayfasını ziyaret edin.

Etiketler:, , , , , ,