Buradasınız
Anasayfa > Kataloglar > A101 10 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler

A101 10 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler

A101 10 Ağustos 2017

Farklılık yaratan herşeyi sevdik biz, a101 sürekli bizi şaşırtan nadir mağazalardan birisi diyebiliriz ve gönüş rahatlığı ile kategorisinin en iyisi olduğunuda söyleyebiliriz. Hal böyle olunca bizde katalog bekler halde buluyoruz kendimizi.  Haftaya gelecek olan aktüel kataloğu için şimdiden fikir yürütmeye başladık. Bir çok ürünü önceden tahmin edebiliyoruz ama son haftalardaki kataloglar bizi çok şaşırttı. Bu durumu a101 10 ağustos 2017 kataloğu içinde aynı şekilde mi olacak bilemiyoruz.  Düşünceleirnizi bize yorum olarak bildirebilirsiniz. Sizin için yayınlanan katalogları en kısa zamanda sunmaktayız.

Bu kataloğunda çıkma süresi çok yakın, en kısa zamanda bizi tekrar ziyaret ederek kataloğu inceleyebilirsiniz. A101 aktüel diğer katalogları incelemek için menüde bulunan “Aktüel kataloglar” kısmını kullanabilirsiniz. Size son zamanlardaki en güncel aktüel ürünler kataloğunu sunacaktır.

A101 10 Ağustos 2017 kataloğu henüz yayınlanmadı. Bunun için en kısa zamanda tekrar ziyaret edebilirsiniz.

 

Katalogda Beklenen Ürünler

  • Haftalardır kataloğunda televizyonu düşürmeyen a101’den kesin olarak bu hafta televizyonu çıkarmasını bekliyoruz. Hi-Level televizyonlar ile abartı bir şekilde satış gözüküyor. Bu satış tabiki müşteriler için iyi bir durum kaliteli ve uygun fiyatlar ama üst üste en az 6 katalogda yayınlanması bir çok müşteriyi kızdırdı.
  • Araç aparatları ve koştuk döşemesi, en son 1 aydan daha önce aktüel kataloglarında yerini alan koltuk döşemesi almıştı. Küçük bir kısım olarak tekrar getirilmesi bekleniyor çünkü bu katalog araçlar için özellikle çıkıyor diyebiliriz. Elektronikten daha çok montaj setleri ve araç setleri için.
  • Tornavida Setleri, küçük matkap ve el tornavidası olarak çok fazla gördük ama bu sefer normal tornavida setleri bekleniyor.
  • Eklenecektir.

A101 10 Ağustos 2017 kataloğunda olmasını düşündüğünüz ürünleri bize yorum yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular...

Bunu paylaşmak ister misini?

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
#Alamut
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

3 thoughts on “A101 10 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler

Bir Cevap Yazın

Lütfen yorumlarınızı uzun ve açıklayıcı bir şekilde yazınız.

Top