WP Giriş ve Kayıt Ekranı Değiştirme, Özel Login Ekranı Yapma

catlak-login-ekranı

Hepimiz wordpressi çok seviyoruz, ama bazı standartları insanı kızdırıyor. WordPress Login ve Kayıt ekranıda bunlardan birisi, Giriş ekranında bir çok kişinin uğraşmak istemediği için wp logosu ile karşılanan sayfayı artık kolayca düzenlemenin zamanı geldi.

Kendiniz için veya müşterileriniz için bir çalışma yapıyorsanız. Onlara farklı bir karşılama ekranı yaparak dikkatlerini çekmek istiyorsanız yada sadece login ekranınızdan sıkıldıysanız. WordPress giriş ekranı değiştirme eklentisi tada sizin için.

WordPress giriş ekranını istediğin şekilde düzenleyebilirsiniz, Tam sayfa arkaplan koyabilir, Site logosunu değiştirebilir, yazı renklerini değiştirebilir ve kutuları değiştirebilirsiniz.

WordPress kullanmamızdaki en bütük nedenlerden birisi görselliğede performansa önem verdiği kadar vermektedir. Ve ne kadar wordpress in standartlaşmış şeylerini eleştirsekte wordpress bizim canımız.

ozel-wp-giris-ekrani

Eklenti kullanımı gayet kolay. WordPress eklentisini. Eklentiler kısmından  Birds Custom Login olarak aratın ve kurup etkinleştirin.

Sonrasında Görünüm menüsü altından panelde değişiklikler yapmaya başlayabilirsiniz.

WordPress Özel Login Ekranı Oluşturma Eklentisi Adresi : Birds Custom Login

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
4Share on Tumblr
Tumblr
0
Bunu paylaşmak ister misiniz...

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

Bir cevap yazın

Top