Wifi Şifre Kırma Platformları

İNFOGRAM:// Modemlerin cihazlar arasında kablosuz bağlantı kurma şekline wifi adı verilmektedir. Bu teknoloji son zamanlarda güvensiz sistemler arasında duyulmaya başladı. Çünkü artık internet faturası ödemek istemeyen kişiler tarafından modemin şifreleri kırılmaya hatta bununla ilgili uygulamalar bile kullanılmaya başlanmıştır.

wifi kirici

Etkili şekile bir çok yöntem geliştirilmiş ve bu işlem başarılmıştır. Gerçektende artık güvenli sistem yoktu. İlk önce linux işletim sistemi ile geldiler karşımıza. Linux sistemlerde tamamen kod panel ile denemeler yapıldığı için bir çok kişi korkuyordu. Ne kadar basit kodlara indirgenmiş olsada, otomatik scan ve attacklar yapılıyor olsada bir çok kişinin facebook’unu bile açamadığı dönemde bu işlem çok az kişi tarafından yapılabiliyordu. Nerede wifi şifresi kırmak için uğraşacaklar bu insanlar.

Linux kırıcıların temel mantığı tüm kombinasyonları deneyerek modemin şifresini öğrenmek odaklıydı. Bu kombinasyon denemeleri saatler sürebiliyordu belkide daha fazla.

Sonra, yani yıllar önce (Yaklaşık olarak 2015) bir uygulama ortaya çıktı, adı ‘DUMPPER’ dedilerki wifi şifrelerini WPS pin açıklarıyla kırıyormuş.  O zamanlar tabi modem güvenlikleri arttırılmış, öyle saatlar falan sürmüyor 3 5 denemeden sonra modem direk kilit. Onun için linux sistemler sıkıntıya girmişti.

. . . 

indir butonu

. . . 

Dumpper, WPS denilen teknoloji ile işini hallediyordu. WPS modemin bir süreliğine tüm girişlere izin vermesi gibi birşeydi. Modemin bazı ayarları ile pinlerini bulmuşlar ve modeme sinyal gönderdiği anda modeme WPS pin giriyor ve modem girişe izin veriyordu. Tabi bu işlem en fazla 2 3 dakika sürüyordu. Bir çok kişi bundan memnun kaldı ve özelliklede amatörler.

Çünkü Dumpper windows tabanlı çalışan bir wifi şifre kırma programı olduğu için herkes kolaylıkla kullanabiliyor. Tabiki hâla facebook şifresini unutan kişiler kullanamıyordur muhtemelen ama sonuçta mükemmel derede kolaylaşmış bir durumda.

Temel mantığı bu şekilde olan ve kullanımı çok basit olmasına rağmen hâla çalıştırmayı beceremeyenler var. Bir çok yorum yapamadık edemedik beceremedik şeklinde olmaktadır. İndirme linkini ve video anlatımı incelerseniz etkili olacaktır.

Şifre Kırıcı Hakkında Dev Makale

sifre kiriciİyice manyağa bağladım, temel kurallarımı unuttum ve çatlak blog için hiç kaybetmemem gereken isteği kaybettim. Onu tekrar kazanmaya çalışıyorum Her şeyin başındayken yanımda olanları asla bırakamam. Wifi kırma kelimesini neredeyse tek elde tutma çabasındayız, amacımız bu ve neredeyse tamam ama asıl hak edenlerden birisinin oraya çıkması gerek, bunun için dev bir makale oluşturmamız gerek.

Biraz modemlerden bahsedenim, akışkan içerik olsun. Yıllar önce anlatıldığı kadarıyla telefon hattı üzerinden bağlanılan internet zamanlarından şimdiki döneme büyük bir akış içindeyiz. Çok hızlı gelişmiş belkide teknoloji bilmiyorum ama wifi’nin bulunması ile artık uzak saldırılar daha kolaylaşmaya başladı. Wifi şifre kırma yaygınlaştı ve herkes birilerinin internetini kırmaya başladı. Hiç hoş birşey olmamasına rağmen insanlar bu yolu çok tercih ettiler.

Kablolu internetin paylaşılması, sahibinin izini ile komşuya verilmesi bile yasakken izinsiz şekilde interneti kullanmak ne kadar büyük bir suçtur siz düşünün ama insanlar bunu yapıyorlar. Çok saçma. Bizde yaptık ama sonrasında tabiki bıraktık, bunun bir yolunu bulmanız gerek fiyatlar çok ucuzladı. TürkTelekom her yerde altyapılarını sunarak, özelliklere öğrencilere özel yaptıkları indirimler ile büyük ilgi görmektedir. Onlardan kendinize yeni bir yer açabilirsiniz.

internet

Başkalarının wifi şifresi ile bağlandığınız her an belli olabilir, küçücük bir davanın bile ülkemizde insanları ne denli rezil ettiğini tahmin ediyorsunuz. Aylar yıllar boyunca uğraşırsınız, sonra daha büyük paralar ödemek zorunda kalırsınız. Tamam dumpper çok basit ve etkili bir yöntem ama, siz ne kadar bilgilisiniz? Nasıl gizleneceğinizi biliyor musunuz?

Öküz gibi şifreyi kırıp internete girme hevesindesiniz. Hayat o kadar kolay değil ve sen bu hayat için çok masumsun.

Android Wifi Kırıcı Wps Wpa Tester Uygulaması

Bu uygulama dumper mantığı ile çalışmaktadır ve çevrenizdeki WPS ağlarına bağlanmaya çalışır. Android sistemlerde kullanılan Wifi Şifre Kırma sistemler windowslar kadar zor değildir. Zaten mobil kullanım basit olduğu için uygulamayı yükle sonra adımları izle mantığı ile çalışır.

Android WPS WPA Tester Uygulamasına Google Play mağazanızda arayarak indirebilirsiniz. Uygulama sayfasına gitmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Share on Facebook
Facebook
2Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
4
Bunu paylaşmak ister misiniz...

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

8 thoughts on “Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

 1. Hocam kırdığımız şifreleri nereye kaydediyor telefondanda girmek istiyorum kendisi bağlandı bana şifreyi göstermeden windows 7 32 bit kullanıyorum asus marka laptop teşekkürler

  1. Wifi Ağları yönet kısmından bağlandığın ağları görebilirsin güvenlik kısmındaki şifreyi göster butonuna tıklayıp ağın şifresini gizli olarak girilmemişse görebilirsin. Ki wifi kırarken açık olarak giriyor.

 2. Çok eski bir video bu paylaştığın bunun daha güzel yenı sürümleri mutlaka çıkmıstır android wps wpa tester uygulaması wifiyi kırıyor bunu’da ekliyebilirsin eline sağlık iyi çalışmalar.

 3. noldu indirme linkini silince
  kurtulcammı sandın.
  minidride şikayet ettim

  bu sitede linki kaldırdın mindirde yakında sıra düşecek. ana backlinklerdendi.
  chatlakta tepetaklak olsu sıra mindirde. mindiride 50 hesapla şikayet ettim

  1. Çocuk musun? Zirvede 3 sitem var birini geride bıraktım diye neden kendine pay biçiyorsun? İstediğin kadar şikayet et, adsense gider o zirve bende kalır. Sende korkaklığınla sadece izlersin.

 4. Bu konu adsense politikalarına aykırı olduğu için Adsense’ye şikayet edilmiştir. bu tür konular tamamen yasaktır. Şimdi wifi şifre kırma kelimesimi yoksa adsenseden ban mı buna karar vermen gerekecek.

  Ha bu arada unutmadan zamanın oldukça az. En az 50 gmailden şikayette bulunuldu.

  1. Büyük işsizsin, devam et. Bence, sen yazdıklarına dikkat et ve yazdığın iki satırlık yorumda hatalar yapma. Eğer okumanda yazman gibiyse vay senin haline.

 5. Aldığı bütün darbelere ve karşılaştığı bütün düşmanlara rağmen ayağa kalkmış ve savaşa devam etmişti. Çukur kenarındaki o adama selam olsun.

  Wifi şifre kırma programları arasında şüphesizki en iyi bilinenidir dumpper. Halk dilinde bir çok açıklaması olsada kesinlik ile ortada buluşulan tek konu bu programların kullanmanın haksız kazanç elde etmeye teşvik etmesidir.

  Bir başkasının internetini ondan habersiz olarak kullanmak hiç etik olmasada dünyada iyiden çok kötüler olduğu için böyle şeyleri doğal karşılar olduk.

Bir cevap yazın

Top