VR Box için 3D 360° en iyi animasyon videolar

42506_01_20th-century-fox-gambling-virtual-reality-films

Sanal Gerçeklik, Günümüzün en çok ilgilendiği teknoloji sanırım bu. VR box denilen 360 derece video içinde haretket etme özelliği ile gerçektende mükemmel bir duygu yaşatan bu teknoloji ile videoların içindesiniz diyebiliriz. Youtube 360 bu teknolojiye öncülük edenlerden birisi. Sanal Gerçeklik videolarına Youtube üzerinde 360 video kanallarından ulaşabilirsiniz. 360 Animasyonlar, 360 Klipler, 360 geziler ve bir çok özelliği ile insanları kendine hayran bırakan bu teklojiyi tanıtmaya animasyonları ile başlıyoruz.

 

İşte en çok dikkatimizi çeken Sanal gerçeklik gözlükleri ile yani VR box ile izleyebileceğiniz en iyi animasyon videoları.

 

Disney’s PETE’S DRAGON Impressive 360° 4K Video (2016)

ROBINSON CRUSOE | 360 Youtube video | Jetzt im Kino

Invasion! Sneak Peek 360

 

 

Share on Facebook
Facebook
13Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0
Bunu paylaşmak ister misiniz...

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

2 thoughts on “VR Box için 3D 360° en iyi animasyon videolar

  1. yeni aldığım vr box için video arıyordum biraz az olmuş ama olsun bağlantılı youtube videolarında daha fazlasını bulabildim

Bir Cevap Yazın

Top