Toprak Altını Gösteren Android Uygulaması

android-n-toprak-altini-gosteren

Altın Radar Tarayıcı Android tabanlı cihazlarınız için kullanabileceğiniz daha çok eğlence amaçlı bir ücretsiz bir uygulamadır.

android-cihazi-yavaslatan-uygulamalarAltın Radar Tarayıcı ile bir ortamda altın nesneleri keşfetmek.

Yakın altın nesneleri algılamak için cep telefonunuzu kullanın.
Gerçek altın dedektör cihaz halinde cep telefonu açmak ve herkes etkilemek.
Altın Radar Tarayıcı manyetik sensör ve android telefon ve tespit etmek için girişimleri diğer sensörler kullanıyor
altın manyetik alan.
İnsanlar, altın bulmaya yüzyıllardır şimdi Altın Radar Tarayıcı uygulaması ile tüm mümkündür. Şimdi Gold Miner ol.
Yine bir Gold Rush canlandırmak!
Altın nesne bulunduğunda mesafe okuma alırsınız.
Mevcut hayalet radar, UFO radar ve çeşitli diğerleri metal dedektör uygulamaları Altın Radar Tarayıcı uygulama ek olarak
gerçek tazeleme olduğunu.
Ve en iyi olanı, tamamen ücretsiz., Bu uygulama eğlence amaçlıdır unutmayın lütfen.
Program Kullanıma Uygun ve Kullanıcıların Kötü Amaçlarından Dolayı Yasaklanmış ve Kaldırılmıştır.  Durumla ilgili yeni bir öneri için yorum yapabilirsiniz.
Farklı Bir Program Önerisinde Bulunabilirsiniz. 

Metal ve Altın dedektörü android uygulamaları

 

Metal Dedektörü 

Metal Dedektörü, Smart Tools koleksiyonunun üçüncü setinde yer almaktadır.

<< Metal Dedektörü uygulaması, manyetik sensör (manyetometre) gerektirmektedir. Bu uygulama çalışmaz ise, cihazınızın teknik özelliklerini kontrol ediniz. >>

Bu uygulama cihazınızdaki manyetik sensörleri kullanarak manyetik alanı ölçer.
Doğadaki manyetik alan seviyesi (EMF), 49μT(mikro tesla) veya 490mG(mili gauss); 1μT = 10mG civarındadır. Yakınlarda her hangi bir metal (çelik, demir) bulunması durumunda manyetik alan seviyesi yükselmektedir.

Kullanımı çok kolay: Uygulamayı açın ve cihazınızı hareket ettirin. Manyetik alan seviyesi sürekli değişir. Hepsi bu! Duvarlardaki elektrik kablolarını (bir vida bulucu gibi) ve yerdeki demir boruları bulabilirsiniz.

Birçok hayalet avcısı bu uygulamayı indirdi, ve bir hayalet dedektörü olarak denediler.

Hassasiyeti, tamamen cihazınızdaki manyetik sensörlere (manyetometre) bağlıdır. Elektromanyetik dalgalar nedeni ile elektronik ekipmanlardan (TV, bilgisayar, mikrodalga) etkilendiğini unutmayınız.

* Ana Özellikler:
– Alarm seviyesi, Bip sesi, Ses efekti açık/kapalı, Malzeme tasarımı
* Pro sürümündeki ek özellikler: Reklam yok, Pusula, Kıble bulucu, Araba bulucu

 

** Metal dedektörü altın, gümüş ve bakır madeni paraları tespit edemez. Bunlar, hiçbir manyetik alanı olmayan, demir içermeyen metal olarak sınıflandırılırlar.

Uygulama Adresi >>>


Altın Dedektörü

Altın detektör Metal Altın ve Sliver’ı ölçmek için manyetik sensör kullanır
Altın kadınlar takı öğeleri için kullanılan zengin bir metaldir. Eğer altın yüzük ya da beyaz altın ve bilezik kaybettik? Şimdi Gold & cep telefonu ile gümüş dahil herhangi bir metal bulmak. Sadece Bu kadar kolay metal Dedektör uygulama açın ve çevresinde aramaya başlar. altın metal tespit süreci başlar ve olacak cihazınız bip sesi çıkarmasına neden yüksek sesle cihazınızın demir bazlı metal veya altın, gümüş hareket ederken.
Eğer cep telefonu manyetik alanı ölçmek için manyetik sensör inşa edilmiş bir altın madencileri gibi altın bulmak için cep telefonu values.Use vardır biliyor musunuz. Hemen hemen her metal dedektör uygulaması manyetik alan değerlerini ölçmek için cihazlar, manyetik sensörü kullanır ve çevrenizdeki altın bulmak için gerçek bir metal detektörü içine herhangi bir Android döner.
Veri μT (mikroteslalık) görüntülenir. 1μT = 10mg (mili Gauss). Doğada manyetik alanı 25 ila 65 μT (0,25-0,65 G) arasında değişmektedir. Herhangi bir yüksek ölçüm alanında metal kayaların bir göstergesidir. alanı, manyetik alan artar demir veya altın metal olduğunda. Uygulamanın, demir ve altın gibi ferromanyetik olmayan ferromanyetik malzemeler, tespit iyi çalışır. App deplasmanda 15cm kadar metalleri tespit iyi çalışır.
Şehir Polis ayrıca temelli da bu kadar kolay polis metal detektörü uygulaması ile tespit olabilir herhangi bir malzeme kullanılan demir equipments.The miktarını demir saptamak için bu Metal Dedektör kullanabilirsiniz. o, kullanımı kolay
Sadece açın ve hareket. manyetik alan değerleri, metal alanında olduğunu yükselmesi durumunda. app doğruluğu cihazınızdaki manyetik sensör tamamen bağlıdır ve böyle nedeniyle elektromanyetik dalgalar TV, PC’ler … gibi elektrikli cihazlar tarafından etkilenir.
Gerektiği gibi uygulama işe yaramazsa o zaman sorun manyetik sensör bulunuyor. Cep telefon desteği manyetik sensör kullanarak manyetik alan değerleri Ölçüm Belki cihazınızın çevrimiçi one.Check inşa etmişlerdir değildir. Ya Telefonunuzu işaret ederek sensörleri başlatmak için deneyin ve bir rakam 8 desen döndürün. doğru okumalar için cihazınızdan manyetik kapaklarını sökün.
Toprak Altını Gösteren Android Uygulaması Özellikler
1. metal ne kadar değer (Demir, Altın, Gümüş) bir kişi vardır algılar.
2 sadece orijinal metal dedektörü gibi algılamak ve çevrenizdeki metaller seziyorum.
3 Metal dedektörü ölçümü dijital formatta görüntülenir
4 İçinde altın miktarını bulmak için Altın bazlı ürünler etrafında cep taşıyın.
5 altında değer veya eşit 0 metal yok demektir
6 En İyi Metal Dedektör ve göstergesi.
duvarlar aracılığıyla da 7 İşleri! Gizli elektrik telleri ve metalleri tespit.
8 manyetik alan şiddetinin serin grafik çizelgeleri yapın.
9 Pusula gibi ok manyetik alanın kaynağının yönünü işaret etme

Uygulama Adresi >>>


 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0
Bunu paylaşmak ister misiniz...

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

4 thoughts on “Toprak Altını Gösteren Android Uygulaması

  1. kardesim selam makeleniz cok guzel samsung j7 kulaniyorum indirdim ama sonra calismadi hata verip vwrip durdu boyle adroid bi cihaz varmi telefondan is gorcek cok lazim

    1. Program şuan beta sürüm olarak çalışmaktadır üzerinde çalışmalar devam ediyor. Kesin bir sonuç alınırsa gerekli anlatımlar ve video açıklamaları yayınlanacaktır. Yorum için teşekkürler.

  2. Selam arkadaşlar telefonlardaki manyetometre sensörleri en fazla 40 cm den algılama yapabiliyor. Bu işler için geliştirilmiş Türkiye de üretilen sistemler var. Reklam gibi olacak , yöneticinin izni ile.. Power pulse dedektör adresi ; http://www.altindedektor.net

Bir Cevap Yazın

Top