Songül Sarıtaş ‘Telepati’ için hazılanıyor

Songül Sarıtaş ile Gerilim Ağırlıklı Senaryo!..

Hepimiz gençlik dönemlerimizi bir şeyler yazmak istemekle geçirmişizdir. Hepimizin o dönemlerde kitap yazma düşüncesi bile vardır. İşte Songül Sarıtaş bu hayalini gerçeğe dönüştürmüş olan bir senarist. Orta okul dönemlerinde denemeler ve hikayeler yazarak başlamış, o dönemlerde gelecek hedefleri arasında zirveye koyduğu yazarlığı için adımları bu şekilde başlamış. Okul dönemlerinde tiyatro ve sinema etkinlikleri için okuldan kaçarak kendini koyduğu hedefte geliştirecek şeylere yönlenmeye başlamışlar.

Senaryosunda tamamen kendi hayatından bahsetmesi ve yaşadığı zorluklar ile nasıl başa çıktığını anlatırken aynı zamanda aynı zorlukları yaşayan bir çok insana da bir umut ışığı yakmak istiyor. Bunun için gerilim dolu senaryosunda bir çok kişinin öğreneceği şeyler var. Songül Sarıtaş daha küçük yaşlardan beridir hedeflediği bu düşüncesine ilerleyişinde büyük bir çalışma ve kendini geliştirme iç güdüsü ile ilerlemektedir.

Songül Sarıtaş ‘Telepati’ filmi ile ünlüleri topluyor.

Senaryosuna büyük bir özen gösterdiğini söylediğimiz çalışmanın sinema filmi ‘ Telepati’ olarak takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncuların toplandıkları filme sosyal medya ve takipçiler tarafından ilgi büyük. Korku ve gerilim ağırlık senaryosunu tamamen kendi hayatından uyarladığı film normalin dışında daha bilgi verici olacağını düşünüyoruz. Özgüven ve insanların başındaki yaşadıkları sıkıntıları ele alınan bu senaryo ile Songül Sarıtaş ilk profesyonel senaryosunu vizyona çıkarmış olacak.

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0
Bunu paylaşmak ister misiniz...

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

Bir cevap yazın

Top