Mega Holdings Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Mega Holdings Nedir?

Son yılların çokça duyulan, bir çok insanın ek olarak sürekli para kazanma hayalini kullanan,

  • Hacı işte 2000 lira veriyorsun o sana sürekli bir gelir sağlıyor. İşte sen benim altımda oluyorsun, sende altına 3 kişi bulunca onlarda bularak ilerliyor. Böylece onlar buldukları kişiden sen para kazanıyorsun.
  • Hatta alttaki insanlar o kadar çok ilerliyor ki bulmakta zorluk çektiğin kişileri saymakta zorluk çekiyorsun. gibi sözlerle açıklanan ve tanıtılan çalışma sektörü, işte Mega Holdings.

Kolay para kazanmak tabi ki herkesin hayali, benimde hayalim. Ben neden uğraşıyorum o zaman. Ama bu kadarda basit değil. Hızlı ve kolay paralar özgün fikirler sonrasında gelir. Binlerce kişinin birleşerek para kazandığı işler sizi ne kadar ilerletebilir.

Az önce camdan birisini ikna eden bir kişi duydum oradan aklıma geldi, Mega Holding olduğuna emin değilim ama kollar, altlar, paralar ve biz yanımızda olanları yarı yolda bırakan adamlardan değiliz sözleri orası olduğunu belli ediyor zaten.

Mega Holding Çalışma Mantığı

Eskiden “Saadet zinciri” olarak bilinirmiş bu sistem. Kenan Şeranoğlu tarafından kurulan belli ki çok büyük kazandıran bir sistem. Bakıldığında bir çok sistemin alt yapısı da günümüzde aynı mantıkla ilerlemektedir. Ama mega holdings‘in diğerlerinden farkı sanırım biraz daha olmayan şey üzerinden para kazanması.

Sürekli alt kolların girişleri ile akıcı bir para dalgalanmaları olacağı söylenmektedir. Ama bilinirki alt kişiler bulunamaz zamana geldiğinde tamamen kapanacak ve kilitlenecek bir sistemdir. 3 yıl için ortalama verilen 2000 TL 3 yıl içinde kazanmanız bile muhtemel bir durum değildir.

Altınıza gelen kollar ve onların altındaki kolların size kattığı para geliri 75, 80TL gibi birşey olarak hatırlıyorum. Bu kişiler zamanla çoğalacağı ve daha hızlı eklenceği için çok hızlı bir şekilde para kazanılacağı söylenmektedir. Tabiki girenlerin bir çoğundan bile fazlası zararlarla kalmıştır.

İçlerinden bir kısmıda, Mega Holdings‘in bana katkıları çok oldu diyecektir. Bunun nedenide seminerler ve kursların alt kolları bulmak için alt yapıyı oluşturabilmek için kişisel gelişim ve ikna kabiliyeti kurslarının olmasıdır. Bir çok kişi kendini gerçekten geliştirmiştir. Yeni bir ortam ve büyük hayallerle dolu bir grup içinde yaşamak o insanlara bir çok şey katmıştır.

Bu sistem hakkında makale biraz uzun olacak ama yazmak için çok geç, daha sonra detaylı olarak devam edilecek. Zaten seo yapmadan birilerinin okuyacağı seviyeye de gelmeyecek.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0
Bunu paylaşmak ister misiniz...

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

One thought on “Mega Holdings Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

  1. Megaholdings tartışmasız pişmanlıktır katılan herkes hayal kırıklığı ile karşılaşmıştır

Bir Cevap Yazın

Top