Mahmut Görgen Kimdir?

Teknoloji ve yılların ilerleyişi, bizi daha sakin denizlerden daha dalgalı ve şiddetli bir müzik anlayışına taşıyor. Bu bir kaç yıl önce metal ve rock olarak hayatımızdaydı şimdi ise son yılların modası Remix ve DJ Reprodüksiyonları ile yapılan müziklere dönüşmüş durumda. Hepimizin vardır favori birer parçası, arabanızda dinlediğiniz yada bir metrobüs yolculuğunda  hayatla tamamen ilişkinizi kesecek seslerden bahsediyorum.

Mahmut Görgen, 1991 yılında müzik dolu bir ailede doğdu. Her sanatçı gibi müzik sevgisi de küçük yaşlarda başlamış ve 2006 yılında amatör bir DJ olarak müziğe devam etmiş. Kendini sürekli geliştiren Mahmut Görgen, sadece düz şekilde orjinal müziklere remix yapmaktan çok öteye geçerek kendi söz yazarlığını ve prodüktör kimliğini kazanan nadir kişilerden birisi oldu. Özellikle single olarak çıkardığı “Mahmut Görgen – Sen” parçasında önümüzdeki haftalarda klibine hazırlanıyor.

Söz, müzik ve aranje yine kendisi üstlenmiş ve mükemmel bir haz ile dinleti sunmayı başarmış. Klibinde ise sürpriz bir senaryo ile geleceğini her fırsatta dile getiriyor. Sözlerini kendisi yazdığı bir çok parçaya solistlik yapan İbrahim Karabulut‘u da performansından dolayı takdir etmemek olmaz.

Mahmut Görgen yaz aylarında ise Akdeniz ve Ege bölgesinde pek çok Beach Club ve özel parti etkinliklerinde sahne alarak sevenlerine adeta bir müzik ziyafeti yaşatıyor. Düzenlenen bütün partilerinde yaş seviyelerinin yüksek olmamasından ve mekanların dolu olmasından dolayı da Mahmut Görgen ‘in keyfine diyecek yok.
Share on Facebook
Facebook
20Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
1
Bunu paylaşmak ister misiniz...

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

Bir cevap yazın

Top