Link kısaltma ile para kazanmak

Bc.Vc Ödeme Kanıtı

Link kısaltma siteleri ile sitenizden küçükte olsa gelir elde edebilirsiniz. Bu yöntem bir çok yeni başlayan site içinde ideal bir yöntemdir. Küçük gelirlerin birikimleri ile daha yeni projeler ve adımlar atmak tercihleridir. Biliyoruz çünkü bizde öyle yapmıştık.

Gelirlerin düşün olması normaldir, çünkü sadece 5 saniyelik bir reklam görüntülenmesi veriliyor, ve üst düzey reklam alamayan sitelerde kullanılmaktadır. Bu durum birazda zaten başka bir şey yapacak şansları yok çıkarcılığı gibi oluyor. Link kısaltma ile para kazanma tercihi genellikle sitesinden indirme yaptıran ve link paylaşımları yapan kişilerin tercihidir.

Paylaşılan linklere kısa link ekleyerek ek gelir elde ederler. Kazanç oranları diğerlerine göre daha yüksek olan Bc.vc’yi önermekle başlayacağız. Zaten tek önerimizde bu şimdilik başka alternatifi varsa bakılır tabiki.

Yıllar boyunca çalıştığımız bir firmadır. 2014 yılından beridir kayıtlarında olduğumuz sistemin son bir yıldır ortalama günlük olarak 1$ sabitlenmiş olarak kazanç sağlanmaktadır.  Bc.vc ödeme kanıtı aşağıdadır.

Ödemeler her hafta cuma günleri eğer bakiyeniz 10$ ve üstünde ise otomatik olarak banka hesabınıza yapılmaktadır.  

Not: Hile ve sahte tıklamalar banlanma ile sonuçlanır ve hesaplar kapatılır. İnternet’te bir çok gördüğünüz açıklama bu nedenle kapatılmıştır.

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0
Bunu paylaşmak ister misiniz...

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Çılgınca şeyler yapmak geliyor içimden, dizginliyorum. Sonra birşey oluyor dizginlediğim için kendime kızıyorum. Sonra başka bir şey oluyor iyiki dizginlemişim diyorum. Sonra hoop tekrar başa.

One thought on “Link kısaltma ile para kazanmak

  1. Özellikle ödeme görselini koymanız pek çok okuyucu için inandırıcı olacaktır, bunu düşünmeniz güzel olmuş, tebrikler. Demek ki ödemelerini vaktinde yapan, güvenilir bir firma.

Bir Cevap Yazın

Top